Darmowy e-book

Z pewnością wiesz, że rutyna w nauce łatwo zmienia się w nudę, a ta prowadzi do zniechęcenia. Dlatego tak ważne jest urozmaicanie od czasu do czasu sposobu nauki. Żeby Ci to ułatwić przygotowałem dla Ciebie niespodziankę – darmowego e-booka.

W e-booku znajdziesz ponad 40 ćwiczeń posegregowanych według poziomu (A1-C2) i ćwiczonych sprawności językowych (mówienie, pisanie, słownictwo itd.). Wszystkie ćwiczenia były publikowane już na Językowej Oazie, ale po raz pierwszy zebrałem je w jednym miejscu, do wygodnego przeglądania. Warto zajrzeć i poszukać inspiracji do czegoś nowego!

Aby otrzymać e-booka, musisz zapisać się na newsletter Językowej Oazy (formularz zapisu znajdziesz w kolumnie po prawej stronie). Newsletter to świetny sposób, żeby być na bieżąco z nowymi artykułami na blogu. Za każdym razem, kiedy pojawia się tu nowy wpis, puszczam krótkiego maila do wszystkich, którzy się zapisali. Żadnego spamu, obiecuję!

Mam nadzieję, że się skusisz – i dasz znać (w komentarzach albo w mailu), co sądzisz o e-booku i czy Ci się jakoś przydał 🙂

9 komentarzy

  1. właśnie zrobiłam sobie przerwę w nauce, lekko zdemotywowana i natrafiłam na wpis na fb 😀 ściągnęłam i w przerwach będę czytać i się motywować 🙂 bardzo dziękuję i pozdrawiam 🙂

  2. Cześć, zabieram sie właśnie za przeglądanie ebooka. Chciałam jednak zapytać czy mógłbyś polecić jakieś książki/materiały do nauki angielskiego na B2/C1?

Komentarze zostały zamknięte.