Życzenia świąteczne

Droga Czytelniczko, drogi Czytelniku!

Przed nami kolejne Święta Bożego Narodzenia. Może okoliczności, w których będziesz je spędzać, będą dalekie od wymarzonych: stres, pośpiech, nieobecność bliskich Ci osób (albo obecność ludzi, których ledwo tolerujesz), nietrafione prezenty, a za oknem deszcz zamiast śniegu. Nie szkodzi. Tak naprawdę liczy się odpowiedź Twojego serca. Życzę Ci, żeby było one przepełnione pokojem – niezmąconą pewnością, że wszystko jest na swoim miejscu i prowadzi ku dobremu, nawet jeśli czasem boli. Radością – taką prawdziwą, która nie gaśnie nawet wtedy, kiedy pojawiają się łzy. I miłością – pragnieniem dawania siebie innym bez oczekiwania czegoś w zamian.

Wszystko inne tak naprawdę się nie liczy. Nawet języki obce 🙂

Pozdrawiam Cię serdecznie i do zobaczenia za kilka dni!
Janusz

Źródło: Alan Cleaver via photopin cc

8 komentarzy

  1. Pogoda rzeczywiście nie nastraja do świętowania, ale przecież nie tylko aura za oknem się liczy w tych wyjątkowych dniach. Głównie ludzie tworzą atmosferę Bożego Narodzenia. Więc życzę Tobie, wszystkim czytelnikom, w tym także sobie, by te święta były wytchnieniem od szarej codzienności, byśmy docenili to, co mamy i żyli tak, by potem niczego nie żałować. A każdy dzień w 2015 roku niech będzie jeszcze szczęśliwszy od poprzedniego. Wesołych Świąt.

  2. Ide wlasnie na pasterke polsko-rosyjsko-bialoruska, mamy 2 godziny roznicy zima, wiec zycze Ci Januszu i wszystkim czytelnikom wesolych swiat! С рождеством! З радством хрыстовым!

Komentarze zostały zamknięte.