Konkurs urodzinowy!

Językowa oaza świętuje roczek! Dokładnie rok temu, 1 lipca, opublikowałem pierwszy post na blogu. Z tej okazji zapraszam Was wszystkich na imprezę urodzinową – konkurs z atrakcyjnymi nagrodami!

Źródło: Indy Charlie via photopin cc

To był dobry rok. Na blogu pojawiło się ok. 50 postów, pod nimi blisko pół tysiąca komentarzy. OK, prawie połowę z nich napisałem sam, ale wynik i tak imponujący. Dziękuję Wam, że tak licznie wpadacie i tak żywo reagujecie. Jestem przekonany, że gdyby nie Wasz odzew, już dawno straciłbym zapał do pisania. A tak nadal mam w sobie mnóstwo entuzjazmu i pomysłów na rozwój bloga 🙂

Żeby uczcić tę rocznicę, przygotowałem dla Was konkurs. A w zasadzie pięć konkursów w jednym! Do wygrania nagrody o łącznej wartości ok. 400 zł (dziękuję sponsorom!), które z pewnością umilą Wam naukę Waszych ulubionych języków 🙂 Po szczegóły zapraszam na stronę konkursu, dostępną również z poziomu menu na górze strony.

Pozdrawiam Was wszystkich i oby jak najwięcej takich wspólnie przeżytych lat!

9 komentarzy

  1. Dziękuję! Czas z gumy – właśnie tego potrzebuję… Póki co próbuję sobie radzić z takim zwykłym, nierozciągliwym 🙂

 1. Bardzo fajny pomysł! Tyle fajnych tematów do opisania! Swoją drogą mam pytanie, chodzi o polecenie komuś twojego bloga:
  – Nie mam facebooka ani twittera,
  – Mam bloga, którego zacząłem pisać niedawno. Czy wystarczy wziąśc twój blog do obserwowanych, czy trzeba napisać posta promującego twojego bloga?
  Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.

  1. Zostawiam Ci wolną rękę, ważne że zrobisz coś, co może zachęcić kogoś do zajrzenia na mojego bloga.

   Powodzenia w Twojej blogowej przygodzie – fajnie że w tak młodym wieku masz pasję, którą chcesz się dzielić z innymi 🙂

Komentarze zostały zamknięte.